Loading...
 

Саксофоніст - виступи в КиєвіImage


Саксофоніст Володимир Кушнарьов радий вітати Вас на своєму сайті! Я займаюсь музичним оформленням свят у Києві. На радість людям я прикрашаю красивим, оксамитовим тембром саксофона заходи будь-якого формату:

  • Весілля, дні народження, ювілеї;
  • Корпоративи;
  • Презентації і виставки;
  • Вечірки;
  • Концертні виступи

Граю музику в стилях: jazz, pop, lounge, сучасні хіти і кавера в стильних обробках!
Якщо Ви хотіли б почути улюблені композиції в моєму виконанні, я можу розучити їх саме для Вас!

Image

На весілля можна підібрати композиції для молодят і гостей, на аперитиві для Вас звучатиме легка, фонова музика. А на вечірці в стилі «Мафія» - популярний джаз.

Виступи саксофоніста можуть бути організовані в місті Київ, а також в інших містах на території України.

Також, можливий виступ з піаністом, скрипалем або вокалісткою. Я співпрацюю з багатьма професійними музикантами, тому можливо зібрати будь-який колектив. Є своя музична апаратура. Серед партнерів, багато чудових ведучих і діджеїв.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, телефонуйте за номером 063 141 45 67 і я надам Вам всю необхідну інформацію!

Ne-Yo - Because Of You
Відкриття English Home у ТЦ Respublika Park
Відкриття English Home у ТЦ GLOBUS
Виступ у дельфінарії Немо
Sax and piano smooth-jazz
It's a beautiful day
Океан Ельзи - На небі
Katy Perry - Newer Worn White
Lounge music sax and piano
Lady in Red
Daft Punk Get Lucky Saxophone Cover
Moon Sound duo
Sound of Soul - Hello, Dolly!
Sound of Soul - Know You By Heart
Coldplay - A Sky Full Of Stars


Саксофоніст Київ - вартість виступів


Вартість виступів це актуальне питання, яке складно повністю розкрити. Постараюся в данній статті дати максимально корисну інформацію на цю тему. Отже, які чинники можуть вплинути на вартість?

1) Перше, це звичайно час виступу. Наприклад, дуже важко грати на музичному інструменті без перерви декілька годин поспіль. Тим більше, на духовому. Але одну годину цілком можливо. Можуть бути різні варіанти виступів - по сетам, і перервами між ними. Наприклад, 45/15. Тобто, саксофоніст грає 45 хвилин, а потім відпочиває 15. Або 20/10, 30/15 і т.д.

2) Також, важливий фактор - місто, де відбувається захід. Наприклад, якщо музикант виступає в іншому місті - вартість може змінитися, тому що необхідно врахувати трансфер.

3) Музична апаратура. Часто на заходи запрошують звукорежисера, який привозить все обладнання. В такому випадку музикант підключає мікрофон і ноутбук до апаратури звукорежисера, попередньо узгодивши це питання з ним. Якщо такого немає, можна привезти всю музичну апаратуру з собою.

4) Замовлення композицій. У кажного музиканта є свій репертуар, який він зазвичай виконує. Але можливо розучити будь які композиції. Якщо у Вас є побажання і Ви б хотіли почути уоюблені мелодії на саксофоні, повідомте мені про це, із задоволенням виконаю їх для Вас!

В будь-якому випадку, найкращий варіант - зателефонуйте мені за номером (063) 141 45 67, щоб узгодити всі деталі.